Piękne ślubne wspomnienia

Osoby pracujące na co dzień w wojsku bądź też z nim mocno powiązane, mają możliwość przeprowadzenia ceremonii własnego ślubu zgodnie z tradycją i uczestnictwem szpaleru wojskowego. Jest to przepiękna tradycja, która powstała już dawno temu. Taki ślub z pewnością na długie lata pozostanie w pamięci samych państwa młodych, jak i ich gości.

Wojskowy szpaler ślubny to doskonałe rozwiązanie, które w głównej mierze nadzwyczaj elegancko się przedstawia. Wolno również wykonać prześliczne fotografie pamiątkowe.

W jaki sposób zorganizować taką uroczystość? Przede wszystkim, korzystna będzie wypożyczalnia szabli. Najlepiej zdecydować się po prostu na wierne repliki starych oryginałów sprzed stu lub ewentualnie dwustu lat. W pokaźniejszych miastach funkcjonują tego typu wypożyczanie, a niektóre z nich zapewniają również wypożyczenie schematycznych mundurów.

Ślub ze szpalerem mundurowym to oczywiście rozwiązanie wyłącznie dla osób, jakie mają do czynienia z wojskiem – ślub ze szpalerem mundurowym to rzeczywiście ciekawa opcja. Nie powinny decydować się na takie rozwiązanie osoby, które nie należą do wojska, bowiem będzie to po prostu komiczne. Pan młody w takiej sytuacji też powinien ubrany być w mundur, żeby dopełnić całości własnym wyglądem.

 

Taki szpaler ślubny to nie jedyne rozwiązanie, które może uczynić, że ślub w kościele będzie epokowy. Sporo par decyduje się na przykład na skorzystanie z usług militarnej orkiestry bądź śpiewaka, który umili czas mszy swoim pięknym głosem. W takiej sytuacji rezygnuje się już z usług organisty kościelnego, lecz w większości wypadków i tak trzeba mu za to zapłacić.

Wolno też zdecydować się na symboliczny gest, jakim jest wypuszczenie dwóch białych gołębi pocztowych po ceremonii wesela, już pod kościołem. Takie rozstrzygnięcie jest coraz to bardziej legendarne pośród młodych par.

 

Atrakcyjne pomysły na urozmaicenie uroczystości ślubnej na pewno proponują agencje, które absorbują się organizacją takich uroczystości. Warto udać się do nich, bo wolno liczyć na kompletne zorganizowanie ślubu, jak także wesela. Decyduje się na to coraz więcej par, które nie mają czasu i chęci na samodzielną organizację ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *